Bitcoin Price widzi byki za $11880, co dalej?

Linia cenowa Bitcoinów wzrosła 6 sierpnia powyżej $11880. Oczekiwano, że krypto waluta zbliży się do krótkotrwałej strefy kupna w pobliżu marki 12000 dolarów.

1-dniowa analiza cen Bitcoinów
Wykres cen Bitcoinów 1 – 6 sierpnia

Debata o złocie lub Bitcoin Billionaire dzieli młodych i starych inwestorów
Bitcoin Whale przenosi 1 miliard dolarów za 4 dolary w ramach podwyżki opłat transakcyjnych.
Ceny Bitcoinów są wyższe, gdy byki szykują się do naruszenia 12.000 dolarów.
Cena Bitcoinów wykazuje tendencję wzrostową do 11700 dolarów, co dalej?

Za najniższy dzień, krypto waluta spadła do $11583,21 marki. W momencie pisania, Bitcoin był obserwowany w obrocie na poziomie $11867.3 dolarów.

Czego można się spodziewać po cenie Bitcoina?
The Trading View analityk Trading Shot jest zdania, że para BTCUSD ponownie przetestuje strefę oporu w pobliżu znaku $12000.

Wykres cen Bitcoinów 2 – 6 sierpnia

Analityk wyjaśnił, że krypto waluta handlowała rosnącym kanałem równoległym, gdzie cena w większości przypadków konsolidowała się podczas akumulacji nabywców. Strefa wsparcia została oznaczona na zielono poniżej pary transakcyjnej, podczas gdy strefa oporu, oznaczona blisko 12000$, była najwyższą ceną nabytą przez parę transakcyjną w 2020 roku.

Logarytmiczny wskaźnik techniczny LMACD (Logarithmic Moving Average Convergence Divergence) ma tworzyć wzorzec kupna, podczas gdy Relative Strength Index (RSI) wydaje się spadać na 4-godzinnym wykresie. Pokazuje to, że obecny trend wykazuje słabość.

Strefa kupowania dla BTCUSD?
Analityk Trading View Yuriy Bishko wskazał możliwą strefę kupna dla pary BTCUSD.

Wykres cen Bitcoin 3 – 6 sierpnia

Analityk narysował wznoszący się równoległy kanał, w którym od 27 lipca zdaje się handlować król kryptokurwalidzki. Analityk uważa, że jest to okazja do kupna krótkoterminowego handlu, jeśli świece przebiją się ponad rosnącym kanałem równoległym.